Česky Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > Sortiment

Pelargonie   |   Surfinie   |   Balkónovky   |   Letničky   |   Jahody    |   Ovocné stromky    |   Substráty  |   Doplňkový prodej

Sortiment

Od předjaří do pozdního podzimu - vždy pro vás máme to pravé.

Sortiment, které nabízíme v našem zahradnictví,  je možné pěstovat v našich klimatických podmínkách (500 m n. m. a výše - Chebsko, Kraslicko, Ašsko apod.).

Předjaří

(únor, březen)

Těšíme se na jaro s prvními jarními květinami - maceškami, primulemi a sedmikráskami. Svůj první letošní nákup můžete uskutečnit již v polovině března.

Jaro

(konec března, duben - červen)

Je čas myslet na osazování truhlíků. Věděli jste, že když k nám do konce dubna dovezete své truhlíky, vrátíme vám je za šest týdnů osázené a bohatě nakvetené?

V druhé polovině května, tedy po tzv. zmrzlících, vám můžeme truhlík připravit do druhého dne.

Touto dobou v nabídce míváme pelargonie, balkónové květiny a letničky. Na zahrádky přijdou sazenice zeleniny a možná i nové okrasné dřeviny.

Léto

(červenec, srpen)

Pokračuje období vysazování letniček a trvalek.

Obvykle až do konce srpna míváme ve sklenících okurky nakládačky, které připravujeme čerstvě natrhané k odnosu. Informujte se o aktuální možnosti objednání.

Koncem srpna se můžete zastavit pro nové sazenice jahod.

Podzim

(září, říjen)

Nejlepší období pro vysazování ovocných stromků. Poslední letošní návštěva našeho zahradnictví připadá na polovinu listopadu.

V nabídce máme i chryzantémy, vřesy, okrasné zelí a další typicky podzimní rostliny. Letní výzdobu truhlíků a nádob pomalu nahrazujeme podzimními dekoracemi.

Po celý rok

u nás nakoupíte bylinky, substráty, hnojiva, osivo, květináče, truhlíky, keramiku a další doplňkový sortiment.

Po celý rok se na nás také můžete obracet o rady. Těšíme se na vaši návštěvu.