Česky Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > Novinky

Novinky


♥ SLET ČARODĚJNIC ♥

Krásné dobré ráno :) Dnes je den čarodějnic :) A my pro vás máme velkou slevovou akci na macešky :) Vezměte si na odlet sebou macešku v hrnku za 6,-Kč a košíček po 10-ti kusech za 49,-Kč. A pokud nechcete si vzít na cestu, tak pojďte s námi oslavit zítřejší svátek práce samozřejmě prací, a dejte si macešky na zahrádku :) Čekají tu na vás :)

Více

Publikováno 30. 4. 2019 8:58
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

VÝPRODEJ PRIMULEK

LIKVIDUJEME SKLAD :) PRIMULKU U NÁS KOUPÍTE ZA 5,- KČ

Více

Publikováno 26. 4. 2019 9:09
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

♥ SVÁTKY JARA V ZAHRADNICTVÍ ♥

Vážení zahrádkáři a příznivci našeho zahradnictví :) Přišlo jaro a s nim i jeho oslava, začínají svátky jara - Velikonoce :) Přijďte s námi slavit s akcí na macešky a primulky :) Macešky jsme pro vás zlevnili :) V hrnku je maceška za 9,- Kč, v košíčku po 10ti kusech za 69,- Kč a primulky u nás máte za 16,- Kč. Na Velký pátek otvíráme občerstvení, kde si budete moci zakoupit kávu tureckou, kávu instantní, teplé čokolády tmavou i bílou, ale také ve studené formě.

Více

Publikováno 19. 4. 2019 0:01
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

VELKÁ FÁMA

VÁŽENÍ PŘÁTELÉ...... dnes se k nám donesla zpráva, že mezi lidmi jde fáma, že zahradnictví Hrdlička koupili Poláci...... PROSÍM VÁS, NIKDO NÁS NEKOUPIL, STÁLE JSME ZAHRADNICTVÍ HRDLIČKA s.r.o a majitelé jsou češi - Hrdličkovi :)

Více

Publikováno 15. 4. 2019 20:08
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

♥ Krásný den všem zahrádkářům ♥

Přicházíme s výbornou zprávou, vámi vytouženě očekávané sazenice jahod jsou již naskladněny :) v prodeji jsou od pátku 5.4.2019 a dnes jsme naskladnili i drobnou zeleninu, saláty, kedlubny, pórek a už taky přišli první sazenice rajčat a paprik :) Těšíme se na vaši návštěvu ♥♥

Více

Publikováno 4. 4. 2019 18:39
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

♥ DOBRÁ ZPRÁVA ♥

Roubované okurky naskladněny, v prodeji od 2.4.2019

Více

Publikováno 1. 4. 2019 17:38
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

♥ ZAČALA SEZONA 2019 ♥

Vážení přátelé, i přes nepříznivé počasí jsme dnes oficiálně otevřeli pro vás naše zahradnictví, nabízíme macešky, primulky, něco ještě z ovocných stromků, připravili jsme pro vás už nějaké osázené koše, osázené misky. Nově jsme do sortimentu zařadili velmi oblíbené brambůrky a také něco pro začátek z jarních dekorací. Sortiment budeme stále doplňovat :)

Více

Publikováno 15. 3. 2019 19:48
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

♥ M D Ž ♥

Krásný páteční den :) Dnes máme Mezinárodní den žen a my jsme pro vás připravili možnost u nás koupit vašim manželkám, tetám, babičkám a prostě všem ženám pro tuto příležitost malý dáreček ve formě mile nazdobené primulky, která potěší každou dámskou duši. Jsme schopni na počkání vytvořit i další varianty podle vašeho přání. Také u nás můžete koupit další drobné dárečky. Na vaši návštěvu se těšíme ♥♥

Více

Publikováno 8. 3. 2019 0:01
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

♥ VÁŽENÍ PŘÁTELÉ ♥

už je to tady :) Jaro je za dveřmi, a jelikož už sluníčko ukazuje svoje první paprsky, připravili jsme pro vás do prodeje už macešky :) Už od zítra - 19.2. - si je u nás můžete zakoupit. Jsme tu pro vás každý den od pondělí do pátku a to od 9,00 až do 16,00 hod :) Výběr je z velké škály barev :) Těšíme se na vaši návštěvu :) Fotografie uvnitř článku :)

Více

Publikováno 18. 2. 2019 15:47
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

♥ ROK 2019 ♥

Krásné zimní dny vám všem :) Tak co, už vás nebaví ty mrazy? Chtěli by jste už jaro a nakupovat kytičky, aby krásně voněl svět? Moc se na vás těšíme, ale ještě musíme být trpělivý a myslím, že pro letošní rok se čekání vyplatí :) Chystáme pro vás několik novinek jak v rostlinkách, tak i v dalších sortimentech :) Jen vydržet a přečkat tu zimu :)

Více

Publikováno 20. 1. 2019 20:12
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář